Güven Gazetesi

deneme 

Sal09192017

Perşembe, 17 Ağustos 2017 20:14

Emniyetten Motosikletlere Sıkı Denetim

Iğdır Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kasksız, ehliyetsiz motosiklet ve Araç kullanan kişilere yönelik denetimlerine başladı.

Van'ın Muradiye Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliği görevlerine Iğdır Vali Yardımcısı Harun Yücel atandı.

                 İran İslam Cumhuriyetinde 6-14 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenen 18. Matematik Olimpiyatlarında Türkiye adına katılan Tuzluca 100. Yıl Anadolu Lisesi, altın madalya kazanarak yurda döndü.

Perşembe, 17 Ağustos 2017 20:11

Azerbaycan Evi Derneğinden Teşekkür Plaketi

Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve Iğdır  Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal, yönetim kurulu üyesi Ali Şıktaş ile birlikte Türkiye Azerbaycan kardeşliğine destek veren Iğdır Zabıta Müdürü Erdal Bagane’ye teşekkür belgesi verdi.

Perşembe, 17 Ağustos 2017 20:11

Ticaret Odasından MHP Yönetimine İade Ziyareti

Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, MHP İl Yönetimine Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çarşamba, 16 Ağustos 2017 18:12

Iğdır’da Kaldırım İşgallerine Ceza Kesildi

Iğdır Belediye başkanı Murat Yikit ile Zabıta Müdürü Erdal Bagane, çarşı merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek kaldırım işgalleri konusunda uyarılarda bulundu.

Çarşamba, 16 Ağustos 2017 18:12

Sosyal Medyada Terörü Övenler Yakalandı

Iğdır’da Sosyal Paylaşım sitelerinde terör örgütlerini övücü paylaşımlarda bulunan 15 kişi Emniyet birimlerince yakalandı.

Çarşamba, 16 Ağustos 2017 18:11

MHP Iğdır Yönetimi Basınla Buluştu

MHP Iğdır İl Başkanı Ersoy İçer ve yönetimi, geçen ay yapılan kongreyle göreve gelmelerinin ardından basınla bir araya geldi.

Çarşamba, 16 Ağustos 2017 18:10

TADDEF’ten Emniyet Müdürüne Ziyaret

             Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve   Iğdır  Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Yaycılı, Ali Şıktaş ve Özkan Aydın,  Iğdır Emniyet Müdürü Orhan Çevik’i ziyaret ederek teşekkür belgesi ve Türkiye-Azerbaycan bayrağı verdi.

Çarşamba, 16 Ağustos 2017 18:09

Karakoyunlu’da Elektrikler Kesilecek

Aras EDAŞ İl Müdürlüğü, bir açıklama yayınlayarak Karakoyunlu ilçesinde elektrik kesintisi yaşanacağını açıkladı.

Ermenistan-Azerbaycan silahlı kuvvetleri temas hattına yakın köylerde yaşayan sivil vatandaşlar, sürekli olarak Ermenistan ordusunun gerçekleştirdiği provokasyonların hedefi haline geliyor ve amaçlı bir şekilde ateş altına alınıyor. 

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sosyal medyadan terör propagandası yapan 6 kişiyi Manisa merkez ve ilçeler ile Iğdır'da düzenlediği eş zamanlı operasyonla gözaltına aldı.

Iğdır Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, yaptıkları operasyonlarla uyuşturucu ve kaçakçılara göz açtırmıyor.

Iğdır'daki trafik kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı 3'e yükseldi.

Iğdır Üniversitesi tarafından T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Yükseköğretim Koordinatörlüğü’ne Erasmus+ Programı kapsamında sunulan “Yükseköğretim Öğrencileri ve Personeline Yönelik Hareketlilik Projesi” kabul edildi. 

 Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Federasyonu Genel Başkan yardımcısı Serdar Ünsal, Ermenistan’daki Ölüm bacalarının Türkiye, Azerbaycan ve İran’ı tehdit ettiğini ileri sürdü.

Pazartesi, 14 Ağustos 2017 19:07

Iğdır’ın Her Mahallesi Şantiye Alanı Gibi

Iğdır Belediyesi ekipleri bütün mahallelerde hummalı bir şekilde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Pazartesi, 14 Ağustos 2017 19:06

Iğdır'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 3 Yaralı

Iğdır'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

         Bitlis’te 10-12 Ağustos tarihleri arasında Milli Eğitim İl Müdürleri Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Iğdır Milli Eğitim Müdürü Murat Mesut Aydoğdu, Bitlis’e giderek İl Müdürleri Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından Fakülte ve Yüksekokul Öğrenci İşleri Birim Personeli ile 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında yapılması gereken çalışmalar ve aday öğrencilerin kesin kayıt işlemleri ile ilgili bir toplantı yapıldı.

Resim Galerisi

Güncelleniyor...