Güven Gazetesi

deneme 

Çrş07262017

Iğdır Kültür Sarayı Konferans salonunda Iğdır Günışığı Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen Hz. Fatıma’nın doğum günü vesilesi ile “İslam’ın Kadın Modeli Olarak Hz. Zehra” konulu Panel yapıldı.
Pazartesi, 15 Haziran 2009 13:52

BAŞSAĞLIĞI

Dini hocalarımızdan Molla Bayram Dalga’nın Babası

H. Mustafa Dalga

Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz

                                     Güven Gazetesi

Pazartesi, 15 Haziran 2009 13:50

BAŞSAĞLIĞI

H. Muharrem Yıldırım’ın ailesine
Yalan Hayatta Ne Yaptıysak kendimize, Ahiret Sorularını Hazırlayalım. Fani yerimizde, ölmüşlerinizin Ruhlarına Dualarımızı, Çektiğiniz Acıyı Paylaşarak yaşıyoruz, Başınız Sağolsun.
GÜVEN GAZETESİ

Pazartesi, 15 Haziran 2009 13:47

KURAN BÜLBÜLLERİ IĞDIRDA YARIŞTI

Iğdır’da Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında 8 ilin birincileri arasında Kur’an-ı Kerim okuma yarışması düzenlendi.
Cumartesi, 13 Haziran 2009 15:43

IĞDIRLI ÖĞRENCİLER MARMARİSTE

 Iğdırlı çocuklar Muğla’nın Marmaris ilçesine gitti. Marmaris Kaymakamlığı tarafından davet edilen çocuklar, dün akşam saatlerinde İlçede bulunan Juniper otele yerleşti.
Cumartesi, 13 Haziran 2009 15:41

EN İNTERAKTİF TÜRK 26 YAŞINDA

Türkiye'nin en büyük dijital pazarlama ajanslarından adinteractive, interaktif pazarlama kampanyalarına katılan kişilerin davranış alışkanlıklarına ışık tutan araştırması İnteraktif Türkler'in detaylı sonuçlarını açıkladı.
Iğdır’da liseler arası boks il birinciliği yapıldı. Iğdır’da 3 spor kulübünün 60’a yakın sporcusunun katıldığı turnuvada takım olarak il birinciliğini Gençlik Spor kulübü kazandı.
Iğdır Günışığı Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Hz. Fatıma’nın (s.a.) doğum günü münasebeti ile bir panel düzenleneceği açıklandı.
Öğretmenler korosu, İlk konserlerini meslektaşları için verdiler.
Iğdır Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Başkanı Göksel Gülbey, Dernek üyesi Ali İhsan Altun ile birlikte Azerbaycan Kars Baş Konsolosu Hasan Sultanoğlu’nu makamında ziyaret ederek teşekkür belgesi verdi.
Iğdır Çevre Orman İl Müdürü Taner Tazegün, ses kirliliği konusunda vatandaşları uyardı.
Iğdır belediyesi, İmar planında yeşil alan olarak gözüken yerler üzerinde bulunan kaçak işletmeleri yıkarak yerine park yapma kararı aldı.
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Iğdır Teşkilatı, Iğdır’ın çevre sorunlarıyla ilgili olarak bilgilendirildi. Partililer Iğdır çevre ve orman müdürlüğü tarafından Ak Parti  toplantı salonunda Ak Parti teşkilatına Iğdır’ın çevre sorunları çözüm yolları konulu slayt gösterisiyle sunum yapıldı.
Salı, 09 Haziran 2009 13:24

GÜLNAR GÖLÇEK AVRUPA YOLUNDA

2008 yılında Polonya’da yapılan Avrupa şampiyonasında 69 kiloda ülkemizi temsil ederek Avrupa 3. üncüsü olan Gülnar Gölçek, gözünü Avrupa şampiyonluğunu dikti.
Milli takım boks antrenörü Ağacan Tabaru’ya Iğdır Valisi Saim Saffet Karahisarlı takdirname verdi. Iğdır’a onlarca boksör kazandıran ve yetiştirdiği boksörler arasında  Türkiye, Avrupa  ve dünya şampiyonlukları elde eden Tabaru’yu Vali  Karahisarlı, takdirname ile ödüllendirdi.
Besti Aydeniz Kız Teknik meslek Lisesi 29 Mart- 18 nisan 2009 tarihleri arasında “rehabilitasyon merkezlerinde kullanılan El Sanatları Tekniklerinin yerinde incelenmesi” konulu projeyi Almanya ve Belçika ülkelerinde gerçekleştirmişti.
Pazartesi, 08 Haziran 2009 17:13

Vali Karahisarlı Yıllık İzine Ayrıldı

Iğdır Valisi Saim Saffet Karahisarlı, 08-10 Haziran 2009 tarihleri arasında 3 gün süre ile yıllık izine ayrıldı. Karahisarlı’nın izin süresince Iğdır Valiliğine Vali Yardımcısı Tuğba Yılmaz vekâlet edecek.
Iğdır Emniyet Müdürlüğü personeline banka promosyonları ile güvenlik hizmetlerine kullanılmak üzere alımı gerçekleştirilen 3 otomobil ve 1 minibüsün anahtar teslim töreni yapıldı.
Iğdır Hürriyet İlköğretim Okulu öğrencileri, Haydar Aliyev parkında bulunan Haydar Aliyev anıtının çevresinde yaptıkları resimleri sergilediler.
Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan minikler güreş seçmelerine katılan 14-15 yaş grubu minik erkek sporculardan kilosunda birinci olan 29 kg. Ali Asker Akçay, 35 kg. Muhammet Kuş, 38 kg. Göksel Akın, 42 kg. Aalil Arslan, 47 kg. Ali Kuş, 53 Kg. Yılmaz Koç, 59 kg. Sedat Yıldırım,  66 kg. Doğan Gümüş  14 Haziranda Sivas’ta yapılacak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Resim Galerisi

Güncelleniyor...