Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’nun geçen yılki vergi denetimleri, vergi kaçakçılarının, kazandıkları her 3 liranın 2 lirasını cebine attığını, birini ise vergisini ödemek üzere devlete beyan ettiğini ortaya koydu.

Çarşamba, 01 Nisan 2009 15:31

İHRACAT RAKAMLARI AÇIKLANDI

Mart ayı ihracatı yüzde 35 azalarak 7.13 milyar dolar oldu.
Çarşamba, 01 Nisan 2009 15:28

Erdoğan: 6 bakanı da dışarı koyarım

Erdoğan, gazetenin haberi 6 bakana teyit ettirdiğini iddia ettiğini dile getirdi ve rest çekti: "İspat etsinler 6 bakanı da dışarı koyarım"

İsmail Aras, Ekber Yeşil’in mitingde yönelttiği suçlamalara cevap verdi.
Cuma, 27 Mart 2009 17:17

AK PARTİ MİTİNGİ SAAT 10.00 DA

29 Mart seçimlerine artık saatler kala partiler çalışmalarını süratlendirdi. Daha önce saat 13.00 da Vali Yolunda olacağı açıklanan AK Parti mitingi, sabah saat 10.00’a alındı. Miting, Zübeyde Hanım Bulvarında yapılacak.
Başkan Necati Cengel, kooperatif olarak başka yere destek verdiklerine dair çıkarılan iftiralara tokat gibi cevap verdi.
Perşembe, 26 Mart 2009 14:00

ARANDIK!!!

Sahte Oy Pusulası Basımını Duyumu Alan Yetkililer İlimizdeki Matbaalarda Arama Yaptılar
Ak Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kutbettin Arzu'ya DTP'li oldukları söylenen bir grup tarafından silahlı saldırı yapıldı. Olay yerinde 10 kişinin yaralandığı gelen ilk bilgiler arasında.
Çarşamba, 25 Mart 2009 23:40

İşte 5. Tedbir paketi

Erdoğan, ekonomiyi canlandırmaya yönelik 5. paketi açıkladı
Iğdırlı kadınlar, Ak Parti Başkan adayı Nurettin Aras’a destek amaçlı yürüyüş gerçekleştirdiler.
AK Parti ile MHP Cumartesi günü aynı saatte miting düzenleyerek halka seslenecek. İki partinin de aynı saatte miting düzenleyecek olması nedeniyle kura çekimi yapıldı. Kura çekimi sonucu Belediye meydanında MHP halka seslenecek. AK Parti ise Vali Konağı Karşısındaki parkta halka seslenecek.
Salı, 24 Mart 2009 13:46

Bakan Çelik Iğdır ı Salladı

 Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Nurettin Aras’a seçim kampanyası çalışmaları kapsamında destek vermek amacıyla Kars’tan karayolu ile Iğdır’a geçti. Iğdır merkeze bağlı Yaycı ile Çarıkçı köyleri arasında 500’e yakın araç konvoyu ile karşılanan Çelik, buradan Zübeyde Hanım Bulvarında hazırlanan miting alanına geçti. Miting alanında kendisini Ak parti Iğdır Milletvekili Ali Güner, Iğdır Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Nurettin Aras, Ak Parti İl başkanı Abdulcabbar Baştimur,  ve partililer karşıladı.
Uluslararası FirstBusiness Dergisi’nin geleneksel Zirvedekiler Ödülleri’ni almaya hak kazananlar açıklandı.
Iğdır ticaret odasın toplantı salonunda yapılan toplantıda; ticaret ve yatırım geliştirilmesiyle ilgili toplantı yapıldı.


Iğdır Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Nurettin Aras, seçime yaklaştıkça artan iftiralar ve germe politikaları hakkında açıklamalarda bulundu.
Başbakan Recep Tayip Erdoğan, 28 Mart Cumartesi günü Iğdır’a geliyor.
Pazartesi, 23 Mart 2009 13:50

Ahıskalılar da Ak Parti Dediler

Ak Parti Belediye Başkan adayı Nurettin Aras, Ak Parti Iğdır Milletvekili Ali Güner, Ak parti Iğdır – Kars – Ardahan seçim koordinatörü Bahaddin Buğutu, Ahıskalıların konutunda düzenlenen toplantıda konuştular.

Ak partili bayanlar  “Nevruz Bayramı” programına katılmak üzere geldikleri Salon Bahu’yu inlettiler. 1200  kişi için hazırlık yapılan düğün salonuna, 2 bin bayan gelince izdiham oldu.
Ak Parti Belediye Başkan adayı Nurettin Aras’ın hafta sonu Nevruz kutlamaları ve toplantılarla geçti.
Pazartesi, 23 Mart 2009 13:35

NEVRUZ BAYRAMI KÜLTÜR SARAYINDA KUTLANDI

21 mart Nevruz bayramı Iğdır'da resmi olarak kutlandı. Kutlama Atatürk Caddesi Zübeyde Hanım Bulvarında bulunan Atatürk anıtına çelenk koyan Iğdır valisi Saim Saffet Karahisarlı ve protokol üyeleri daha sonra Kültür sarayına geçtiler.

Resim Galerisi

Güncelleniyor...