Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

Pazar, 22 Mart 2009 14:36

Erdoğan: Birlik olalım

Başbakan Erdoğan, gönülleri fethetmeye, gönüllerin sultanı olmaya geldiklerine belirterek, "Biz gösteriş peşinde değiliz, makam, mevki peşinde değiliz, paranın pulun peşinde, itibarın peşinde değiliz. Bu millet bugün yarın ya da bu dünyadan göçtükten sonra 'bir zamanlar şöyle bir AK Parti geldi geçti. İşte başında Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'la bakan arkadaşlarıyla geldiler, bu ülkede yollar yaptılar, sular getirdiler, refah getirdiler, huzur getirdiler, tren yollarımızı rehabilite ettiler, hızlı tren getirdiler, doğalgaz getirdiler. İşsizlik almış başını gidiyordu onlar bizi ayağa kaldırdılar. Allah razı olsun' desin bu bize ziyadesiyle yeter" diye konuştu.
Cumartesi, 21 Mart 2009 12:33

NEVRUZ BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANIYOR

Tüm Türk Dünyasının 21 Mart Nevruz Bayramı kutlu olsun…
Nevruz Bayramını Iğdır’da geçirmek ve eş dostlarıyla görüşmek amacıyla Iğdır’a gelen Eski Doğru Yol Partisi Iğdır Milletvekili Şamil Ayrım, Iğdır’a geldi.
Iğdır Belediye ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nurettin Aras, vatandaşların nevruz bayramını kutladı.
Nurettin Aras, kendisi için düzenlenen toplantılara yetişmekte sıkıntı yaşıyor. Şiracı köylülerinin düzenlediği toplantıya katılan Ak Parti Adayı Nurettin Aras, Şiracı köylülerine teşekkür etti.
Perşembe, 19 Mart 2009 14:03

Seçim Yasakları Başladı

Bu tarihten itibaren açılış ve temel atma törenleri yapılamayacak. Seçim propagandasına dönük gezilerde makam otomobilleri ve resmi hizmete tahsis edilen vasıtalar kullanılamayacak.

Iğdır Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Nurettin Aras, kendisine, ailesine ve destekçilerine yöneltilen karalama ve iftiralara cevap verdi.
Yapı Kredi’nin ticaret ve sanayi odaları ile işbirliği, Türkiye genelinde genişleyen şube ağına paralel olarak devam ediyor
Çanakkale Deniz Zaferi'nin 94. yıl dönümü ve Şehitler günü Iğdır'da törenlerle kutlandı. Vali S.Saffet Karahisarlı, Garnizon Komutanı Muharebe Kurmay Albay Ahmet Can Çevik, Belediye Başkanı Nurettin Aras, sabah saat 9.00 da Atatürk anıtına, saat 9.30 da Şehit Mehmet Çavuş anıtına çelenk koydular.
Kamu-Sen Iğdır İl Temsilciliği, Çanakkale Destanının 94. yıldönümü nedeniyle bir açıklama yaptı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Iğdır'da 300 yataklı hastane yapılacağı sözünü verdi.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ı, Iğdır il sınırında Iğdır Valisi Saim Saffet Karahisarlı, Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Nurettin Aras ve diğer yetkililer karşıladı.
Çarşamba, 18 Mart 2009 13:34

Erdoğan Çanakkale'de

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 94. yıl dönümü dolayısıyla 18 Mart Stadyumu'nda tören düzenlendi. Törene Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Erdoğan konuşmasında, "Bugün Çanakkale Deniz Zaferimizin 94. yıldönümü. Çanakkale destanı, vatanseverlik, fedakârlık, cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği destandır. Hiçbir savaş, tarihin akışını bütünüyle değiştiren böylesi bir etkiye sebep olmamıştır. Bu millet (Çanakkale geçilmez) diye haykırmasaydı, dünyanın kaderi değişecekti. Bu destanı yazan Mehmetçiklerin, gazilerin, şehitlerin her birini rahmetle, minnetle anıyoruz. Sadece Çanakkale değil, İstiklal, Kore, Kıbrıs, terörle mücadele ve diğer şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyoruz. O şehitler, o kahramanlar bizim için ölümsüzdür. Şunu asla unutmamalıyız. Şehitler ölmez..." dedi.
Tüm Ulusumuzun 18 Mart zaferinin yıldönümü kutlu olsun…
Türkiye, komşu ve çevre ülkelerle kendi para birimimiz üzerinden ticaret hamlesine hız verdi.
Salı, 17 Mart 2009 12:19

İŞTE OTOMOBİLLERDE NET FİYATLAR

Otomotivdeki ÖTV indiriminin ardından, Ford, Hyundai ve Proton yeni fiyatlarını açıkladı. Ford'tan yapılan açıklamaya göre, yeni Fiesta 23 bin 665 liradan, Fusion 26 bin 45 liradan, Yeni Focus (MCA) 30 bin 200 liradan, C-Max 41 bin 365 liradan, Mondeo 39 bin 890 liradan, Kuga ise 78 bin 90 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ak Partinin Iğdırmava’da ( Söğütlü Mahallesi) zayıf olduğu şeklinde çıkarılan dedikodulara inat,  Iğdırmavalı Ak parti il genel Meclis adayı Asker Çeçen, Partisinin  belediye başkan adayına miting gibi bir toplantı düzenledi.

Amerikan Los Angeles Times gazetesi, ABD Başkanı Barack Obama'nın seçim kampanyası sırasında söz vermesine rağmen Ermeni iddialarını tanımada duraksadığını yazdı
Salı, 17 Mart 2009 11:26

ÖTV indirimi galerileri doldurdu

ÖTV indiriminin en çarpıcı ucuzlamayı otomotivde getiriyor olması etkisini hemen gösterdi. ÖTV indirimiyle devlet desteği konusundaki belirsizliğin kalkması neredeyse sinek avlayan oto galerilerine hareketlendirdi. Yeni kararın 5 bin liraya varan indirim getirmesi galerilere ilgiyi zirveye taşıdı
Ak Parti Belediye Başkan adayı Nurettin Aras’a miting gibi toplantılar düzenlendi.  Pazar günü sabah saatlerinden itibaren toplantılara yetişmek amacıyla büyük  bir çaba sarf eden Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nurettin Aras, gittiği bütün mahalle toplantılarında seçmenlere çocuklarına sahip çıkmaları konusunda telkinlerde bulundu.
Ak Parti  Belediye Başkan adayı Nurettin Aras, yaptığı açıklamada toplumu germenin yanlış olduğunu, taraftarlarının rakip partilerin taraftarları ile kesinlikle tartışmamalarını istedi.

Resim Galerisi

Güncelleniyor...