Güven Gazetesi

deneme 

Pzt01222018

Çarşamba, 08 Kasım 2017 16:54

Vali Ünlü’den Şehit Ailesine Ziyaret

Vali Enver Ünlü, eşi Sema Ünlü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sefer Coşar ile birlikte 2012 yılında Afyon ilinde mühimmat patlamasından dolayı şehadete ulaşan Şehit Er Mehmet Emin Çağun'un ailesini ziyaret etti.

Rahatsızlığından dolayı Iğdır Devlet Hastanesi Noroloji servisinde yattıktan sonra iyileşerek taburcu olan Iğdır Gazeteciler Derneği Başkanı Aydın Deniz, kendisini tedavi eden Uzman Doktor Emre Aydın’a çiçekle teşekkür etti.

Çarşamba, 08 Kasım 2017 16:53

Çiftçi Eğitimleri Devam Ediyor

             Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün köylerdeki çiftçilere yönelik eğitim çalışmaları ve ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

Çarşamba, 08 Kasım 2017 16:52

Başkanlardan Vali Ünlü’ye Ziyaret

AK Parti Iğdır İl Başkanı Ahmet Tutulmaz ve Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan, Vali Enver Ünlü’yü ziyaret etti.

Çarşamba, 08 Kasım 2017 16:52

Vali Ünlü Orman İşletme Müdürlüğünde

Vali Enver Ünlü, Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Çarşamba, 08 Kasım 2017 16:52

Muharrem Çeçen’den 10 Kasım Mesajı

 Iğdır Kafkas Çeçen Derneği Başkanı Muharrem Çeçen, yayınladığı 10 Kasım mesajı ile Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 79’nci yıldönümünde Ulu Önder’i minnet ve saygıyla andıklarını söyledi.

Vali Enver Ünlü, eşi Sema Ünlü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sefer Coşar ile birlikte Gazi Hakan Yıldırım’ı evinde ziyaret etti.

Salı, 07 Kasım 2017 12:50

İyi Parti İl Başkanı Belli Oldu

Meral Akşener tarafından 25 Ekim’de kurulduktan sonra teşkilatlanma çalışmalarına hız veren İYİ Parti’nin Iğdır İl Başkanı belli oldu.

Salı, 07 Kasım 2017 12:49

Öğrenciler Sinema İle Buluştu

Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde yürütülen "Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor" projesi kapsamında, Iğdır’da sinemaya gitme imkanı bulamayan öğrencilere yönelik film gösterimi yapıldı.

Vali Enver Ünlü; Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi yanında yapılan, yapı çalışmaları bitirildikten sonra meslek lisesi olması planlanan inşaatın tamamlanma süreci ile ilgili müteahhit firmadan bilgi aldı. 

Iğdır’ın önde gelen kanaat önderlerinden Hacı Cihangir Turan, son yolculuğuna uğurlandı.

Pazartesi, 06 Kasım 2017 14:37

Vali Ünlü’den Başsağlığı Mesajı

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Cihangir Turan’ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Iğdır Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Emin Öztürk’den kurum çalışmaları hakkında brifing aldı.

Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, üniversitemizin kütüphane binası yapımına destek almak amacıyla BOTAŞ (TANAP) Direktörü Davut Güney’i ziyarette bulundu.

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Iğdır İl Başkanı Malik Akşit, dev bir adım atarak bir ilki gerçekleştirdi. Yakın zamanda ISAP’ı (Iğdır STK Ana Platformu) oluşturarak 30’dan fazla STK ile 40 bin kişilik bir kitleye hitap eden Akşit, bölgeye açıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde fiziksel aktivitenin ve farkındalık düzeyinin oluşturulması amacıyla yürüyüş etkinliği düzenlendi.

Pazar, 05 Kasım 2017 14:34

Sigorta Prim Ödeme Süresi Uzatıldı

SGK İl Müdürlüğü, bir açıklama yayınlayarak 2017 Eylül prim ödeme süresinin uzatıldığını açıkladı.

Pazar, 05 Kasım 2017 14:33

Halfeli Ormanına Tam Not

Halfeli Beldesi Belediye Başkanı Reşat Başkara tarafından kurulan 300 dönümlük orman alanına Orman İl Müdürü Taner Tazegün’den tam not verildi.

Vali Enver Ünlü; İl Sağlık Müdürü Alpaslan Erol, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Nevruz Erez ve kurum yöneticileriyle, İl Sağlık Müdürlüğü ek hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen heyeti, Iğdır Üniversitesi Genel Sekreteri Mehmet Kurt’u ziyaret etti.

Resim Galerisi

Güncelleniyor...