Güven Gazetesi

deneme 

Sal09192017

Iğdır Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yılda ortalama 250 yangına müdahale ettikleri bildirildi.

Çarşamba, 09 Ağustos 2017 16:13

Sosyal Medyadan Kurt Yavrusu Satışına Ceza

Iğdır'da, yakaladığı kurt yavrusunu sosyal medya üzerinden sattığı öne sürülen kişiye para cezası uygulandı.

Çarşamba, 09 Ağustos 2017 16:12

Rektör Alma’dan Baro Başkanı Gül’e Ziyaret

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Baro Başkanı Avukat Özgür Kurban Gül’ü makamında ziyaret etti.

Iğdır Belediye Başkanlığına ait Gençlik Kültür merkezinde bulunan kütüphaneye 50 adet kitap bağışı yapıldı.

Salı, 08 Ağustos 2017 21:24

Iğdır Ovasında Bal Hasadı Başladı

 Iğdır'ın Kervansaray ve Asma Köyü yakınlarında Ağrı Dağının eteklerinde kendine has tadı olan bal "çiçek balı" hasadına başlandı.

Salı, 08 Ağustos 2017 21:24

Belediye Günlük 140 Ton Çöp Topluyor

Iğdır Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce Iğdır’dan günlük olarak 140 ton çöp toplandığı bildirildi.

Salı, 08 Ağustos 2017 21:23

Kaçakçılığa Geçit Yok

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyon sonucunda kaçak nargile tütünü ve kaçak sigara işi yapan kişileri yakaladı.

Iğdır Ticaret Odası yönetim kurulu Başkanı Kamil Arslan ,Yönetim kurulu Başkan yardımcısı Tahir Talay ve Genel sekreter Gökçen Turan Türkiye Nahcivan Başkonsolosu Nihat Erşen ve Nahcivan 'a ekonomi Bakanlığı Ticaret temsilcisi olarak atanan Yaşar Kapusuz ‘u makamında ziyaret etti.

Bülent Aydın Havaalanı yakınlarında Üniversiteye tahsisi yapılan 3000 dönümlük arazide incelemelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma başkanlığındaki heyet, Küllük Köyü’nü ziyaret etti.

Pazartesi, 07 Ağustos 2017 21:11

Valilikte Yangın: 8 Kişi Dumandan Etkilendi

Iğdır valiliğinde elektrik tesisatından çıktığı belirtilen yangından 8 Defterdarlık çalışanı etkilenerek Iğdır devlet hastanesinde tedavi altına alındı.

Iğdır Belediyesi yol çalışmalarına hız vererek, asfalt ve parke taşı ile kaplayacağı yollarda, yol genişletme ve dolgu çalışmasına başladı. Genişletme ve dolgu çalışması ile yolu asfalt, parke taşı ile döşeyecek olan belediye, yıllardır süren yol sorununu bitirmeyi hedefliyor.

Pazartesi, 07 Ağustos 2017 21:09

Ofisi Yakan Bakın Kim Çıktı?

Iğdır'da itfaiyenin 'Elektrik kontağından' çıktığını bildirdiği yangını araştıran işadamı Muhsin Yıldırım, kamera kayıtlarını inceleyerek işyerinin kundaklandığını ortaya çıkardı. Kamera kayıtlarında işyerinin eski çalışanlarından biri tarafından yakıldığını gören Yıldırım, şoke oldu.

Iğdır Valisi Enver Ünlü’ye AK Parti Bursa Milletvekilleri Muhammet Müfit Aydın ve Osman Mestan’dan nezaket ziyareti yapıldı. 

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Belediye Başkanı Murat Yikit, İl Özel idaresi genel sekreteri Ferhat Akkuş, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Hakan Aras ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan, Doğu Anadolu bölgesinin en büyük Kimya Fabrikasını ziyaret ettiler.

Vatandaşların nefes aldığı Vali konağı yolunun tüm giriş çıkış bariyerlerinin açılıp kapanmasının Zabıta Müdürlüğü tarafından yapıldığı bildirildi.

Iğdır Valisi Enver Ünlü,İl merkezinde yapımı devam eden okul inşaatlarını gezerek Milli Eğitim Müdürü Murat Aydoğdu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan’dan bilgi aldı.

Pazar, 06 Ağustos 2017 15:33

Iğdır’da Yangın Paniği

Iğdır’da Dr. Sadık Ahmet caddesinde bulunan Araç kiralama, Oto Galeri ve Uçak bileti satış ofisi gece bir kişi tarafından kundaklandı.

Pazar, 06 Ağustos 2017 15:33

Göçmen Kaçakçılarına Geçit Yok

Iğdır Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonlarla göçmen kaçakçılarına göz açtırmıyor.

Kayseri'nin kardeş şehirlerinden olan Iğdır Aralık ilçesi Belediye Başkanı Bayram Teksay, beraberinde Iğdır Üniversitesi Öğretim Görevlisi Arslantürk Akyıldız ve İş Adamı Ali Rıza Aslantürk ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti, Halfeli Beldesinde 6. Olağan Kongresini gerçekleştirdi.

Resim Galerisi

Güncelleniyor...