Güven Gazetesi

deneme 

Pzt01222018

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan Yolcu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Garnizon ve 5. Hudut Alay Komutanı Piyade Albay Taner Güneş, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici ve İl Jandarma Komutanı J. K. Albay Hakan Başakçı ile birlikte Iğdır’da yer alan taziye evlerini ziyaret etti. 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sefer Coşar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, bir dizi temaslarda ve incelemelerde bulunmak üzere Iğdır’a geliyor.

Vali Enver Ünlü, Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürü Ahmet Erkan Çetinkayış, İhracat Genel Müdür Yardımcısı Aytaç Yenal, Anlaşmalar Genel Müdür Yardımcısı Hasan Yalçın, Daire Başkanı Ayşegül Atay ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

İl Jandarma Komutanlığı, yaptığı operasyon sonucu kaçak sigara yapan kişileri yakaladı.

Vali Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü başkanlığında, Iğdır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü koordinesinde, Kadına Yönelik Şiddet Toplantısı Iğdır Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Ünlü oyuncu model Vahe Kılıçarslan, Vali Enver Ünlü'yü makamında ziyaret etti.

Perşembe, 26 Ekim 2017 18:09

Valilikten Vatandaşlara Terör Uyarısı

Iğdır Valiliği, bir açıklama yayınlayarak vatandaşlardan terör örgütlerinin faaliyetlerine karşı hassas olunması konusunda uyardı.

Iğdır Vali Enver Ünlü, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Polisevinde düzenlenen yemekte köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

           Iğdır Valiliğinin başlatmış olduğu  "Öğrenciler Sinema İle Buluşuyor  Projesi" kapsamında öğrenciler ücretsiz bir şekilde sinemaya götürülüyor.

Perşembe, 26 Ekim 2017 18:07

Vali Ünlü Denetimlerine Devam Ediyor

Vali Enver Ünlü, Kurtuluş İlköğretim Okulu'nun yanında yapımı devam eden ve tamamlandığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet göstermesi planlanan anaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak yüklenici firma görevlilerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Perşembe, 26 Ekim 2017 18:06

TADDEF’ten Rektör Alma’ya Ziyaret

Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri federasyonu Genel Başkan yardımcısı ve   Iğdır  Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal, yönetim kurulu üyeleri Nazım Karadağ, Şeref Iğdır, Ziya Zakir Acar, Ataman Toksöz ve Ali Şıktaş, Iğdır Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma‘yı ziyaret ederek teşekkür belgesi ve Türkiye Azerbaycan bayrağı verdi.

Adana Ticaret Odası TOBB kadın girişimciler kurulu üyesi ve Irak Ortadoğu iş kadınları iş adamları derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sıdıka Halıcıoğlu, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Arslan'ı makamında ziyaret etti.

Keçi ırkları içinde süt ve et verimi yüksel olan Halep Keçisi Iğdırlı Çiftçilerin son dönemlerde tercih ettiği hayvanlardan biri oldu.

Çarşamba, 25 Ekim 2017 14:30

SGK İl Müdürlüğü Mükellefleri Uyardı

SGK Iğdır İl Müdürlüğü, teşvik kapsamında 2016 yılında ertelenen SGK primleriyle ilgili açıklama yaptı.

Çarşamba, 25 Ekim 2017 14:29

Vali Ünlü Misafirlerini Kabul Etti

Vali Enver Ünlü, Avcılar Kaymakamlığı'ndan mesai arkadaşı olan Mustafa Aksekili ile Polis Memuru Hanefi Şahin'i makamında ağırladı.

Çarşamba, 25 Ekim 2017 14:28

Motosiklet Denetimleri Devam Ediyor

Iğdır Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ehliyetsiz ve evraksız motosiklet kullananlara karşı uygulamalarını sürdürüyor.

Çarşamba, 25 Ekim 2017 14:28

Bazı Bölgelerde Elektrikler Kesilecek

Aras EDAŞ İl Müdürlüğü, bir açıklama yayınlayarak cuma günü bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacağını açıkladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Teknik personellerince Köylerde çiftçi ve hayvancılara verilen eğitimler, İl Müdürü Özkan Yolcu'nun talimatı ve katılımı ile devam ediyor.

Resim Galerisi

Güncelleniyor...