Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

               Türkiye Azerbaycan Dostluk Dernekleri Genel başkan yardımcısı Serdar Ünsal, Ermenistan devleti ve Ermeni Lobisinin ortak düzenlediği 6. Kongresine katılmak için davet edilen HDP İstanbul Milletvekili Ufuk Uras, yazar Sait Çetinoğlu, gazeteciler Ali Bayramoğlu ve Erol Katırcıoğlu'nun ziyaretine ve ermeni yandaşlığına tepki gösterdi.

Iğdır Belediyesi, öğrencilerin okula geliş gidişlerinde trafik güvenliğini sağlamak için okul önlerindeki trafik çizgilerini ve yaya geçitlerinin boyalarını yenilerken, trafik levhası olmayan yerlerde trafik uyarı levhası konuldu.

Iğdır Devlet Hastanesi'nde dün hastası tarafından kalbinden bıçaklanarak ağır yaralanan Üroloji Uzmanı Dr. Serkan Yarımoğlu'nun çalışma arkadaşları, hasta muayene etmeme eylemi yaptı. 

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Aşura günü nedeniyle mesaj yayınladı.

İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol, Iğdır Devlet Hastanesinde görev yaparken hastası tarafından bıçaklanan Üroloji Uzmanı Op. Dr. Serkan Yarımoğlu için açıklama yayınladı.

  Iğdır’ın önemli ihtiyaçlarından biri olan ve yöresel ürünlerimizin pazarlanmasını, tanıtılmasını sağlayacak olan Tanıtım Fuarları Iğdır’da açılıyor.

Perşembe, 28 Eylül 2017 17:59

Bıçaklanan Doktor İçin Iğdır Ayaklandı

 Iğdır Devlet Hastanesi Üroloji servisinde görev yapan uzman Doktor Serkan Yarımoğlu, hastası İbrahim Kum tarafından karın boşluğundan ve kalbinden bıçaklanarak ağır yaralandı.

Perşembe, 28 Eylül 2017 17:58

Başkan Yikit’ten Aşura Çadırına Ziyaret

Iğdır Belediye Başkan Murat Yikit, Meclis üyeleri ile birlikte üyeleri Zübeyde Hanım Bulvarında bulunan Aşura çadırını ziyaret ettiler. Aşura çadırına girişinde Günışığı Derneği Başkanı Av. Serdar Arat tarafından karşılanan heyet, çadır içinde bulunan kitap stantlarını gezdi.

Perşembe, 28 Eylül 2017 17:58

Emniyetten Sigara Kaçakçılarına Operasyon

Iğdır Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonlarla sigara kaçakçılarına nefes aldırmıyor.

Perşembe, 28 Eylül 2017 17:57

Yuva Çocukları İçin Anlamlı Çalışma

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, kurum bünyesinde yuvalarda kalan çocuklar için kariyer planlamasına yönelik çalışma yapıyor.

Perşembe, 28 Eylül 2017 17:57

Vali Ünlü Yüzme Havuzunu İnceledi

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu inceledi.

Perşembe, 28 Eylül 2017 17:56

8.Van Turizm Fuarında Iğdır da Tanıtıldı

Van ilinde geleneksel olarak yapılan Van Seyahat ve Turizm Fuarının 8.sinin açılışı kalabalık bir katılım ve folklor gösterisi ile yapıldı.

Çarşamba, 27 Eylül 2017 18:55

Vali Ünlü’den Arasspor’a Ziyaret

Iğdır  Valisi Enver Ünlü, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 3. Grup'ta mücadele eden ve Hafta sonu Trabzon Deplasmanında Bahçecik  Spor Kulübü ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Iğdır Arassporlu futbolcuları ziyaret ederek Baklava ikram etti.

Çarşamba, 27 Eylül 2017 18:55

Jandarmadan Sigara Operasyonu

Iğdır Jandarma ekipleri, Erhacı köyünde kaçak sigara operasyonu yaptı.

Iğdır Belediyesi amatör spor kulüplerine maddi yardım yapılması konusunda Belediye meclisinden oy birliği karar almasından sonra spor kulüpleri Iğdır Belediye Başkanı Murat Yikit’e teşekkür ziyaretinde bulundular. 

Iğdır Üniversitesi Ziraat Fakültesi bünyesinde düzenlenen “Yeni Fikirler ve Projeler” isimli çalıştay serisinin 3. toplantısında özellikle Hollanda Wageningen Üniversitesi ile işbirliği kapsamında yapılacaklar gündeme alındı.

Çarşamba, 27 Eylül 2017 18:53

Bazı Bölgelerde Elektrikler Kesilecek

Aras EDAŞ İl Müdürlüğü, bir açıklama yayınlayarak bugün bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacağını açıkladı.

Vali Enver Ünlü, bu yıl Erzurum'da 14'üncüsü düzenlenen Uluslararası Palandöken Karate Turnuvasında Iğdır’ı temsil ederek dereceye giren sporcuları makamında kabul etti.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma,  İslam tarihinin en önemli travmalarından birisi olan, Hz. Hüseyin'in yakınları ile birlikte Kerbela’da şehit edilmesinin yıldönümü nedeniyle, Iğdır Belediye Meydanı’nda kurulan Aşura Çadırını ziyaret etti.

   Iğdır İl Genel Meclisi’nin Eylül ayı toplantılarının sonuncusu il Genel Meclis Başkanı Kurban Oluz başkanlığında yapıldı. 

Resim Galerisi

Güncelleniyor...