Güven Gazetesi

deneme 

Pzt12112017

Pazartesi, 09 Ekim 2017 17:02

Memur-Sen Iğdır Teşkilatından Anlamlı Ziyaretler

  Türkiye’nin ve Iğdır’ın en büyük sivil toplum hareketi olan Memur-Sen Konfederasyonu, Iğdır teşkilatına bağlı sendika temsilcileriyle bir dizi ziyaretler yaptı. 

 

İl başkanı Malik Akşit öncülüğünde gerçekleştirilen ziyaretlere bağlı sendikalardan Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Bem-Bir-Sen, Büro Memur-Sen, Bayındır Memur-Sen, Toç-Bir-Sen ve Enerji-Bir-Sen temsilcileri katıldı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile başlayan ziyaretler zinciri İl Emniyet Müdürlüğü ve Iğdır Devlet Hastanesi ziyareti ile son buldu. Bayındır Memur-Sen temsilcisi Efkan Aras ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Muhammed Bektaş’ı ziyaret eden İl Başkanı Malik Akşit, üyelerinin ve Iğdır’ın sorunları hakkında görüş alış-verişinde bulundu.

   Akabinde kalabalık bir ekiple Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü’ne geçen ay atanan Melih Ekici’ye hayırlı olsun ziyareti için emniyet müdürlüğüne geçildi. Memur-Sen teşkilatı adına söz alan Akşit, Iğdır’ın huzur ve emniyeti için her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirtti. Müdür Ekici ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Memur-Sen Iğdır İl Başkanı Malik Akşit ve ekibine teşekkür etti. 

   Son olarak Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Nevruz Erez’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Memur-Sen Iğdır teşkilatına, Sağlık-Sen Iğdır şube başkanı Fettah Karadağ ve başkan vekili Rıza Şıktaş rehberlik etti. Geçtiğimiz günlerde hastası tarafından saldırıya uğrayan Dr. Serkan Yarımoğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgi alan İl Başkanı Malik Akşit, “Iğdır genelinde 3500 üyemiz ile her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. Aynı zamanda acil refleks örneği göstererek ‘Sağlıkta Şiddete Hayır’ adıyla düzenlenen basın açıklamasına üyeleriyle destek veren Sağlık-Sen Iğdır Şubesi yöneticilerinden Fettah Karadağ ve Rıza Şıktaş’a da teşekkür etti. Başhekim Erez ise Memur-Sen’i verdiği destek ve duyarlılığından dolayı tebrik etti.

 

Okunma 86 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...