Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

Salı, 31 Ekim 2017 15:14

İki Kız Çocuğuyla 12 Gündür Kayıp

Iğdırlı Elif Aras, iki kız çocuğuyla 12 gündür kayıplara karıştı. Iğdır merkeze bağlı Çakırtaş Köyünde ikamet eden Ahmet Aras, Eşi Elif Aras ile kızları 7 yaşındaki Fatma ve 3 yaşındaki Nazlı’nın 19 Ekim tarihinden bu yana kayıp olduklarını belirtti. 

 

Güvenlik güçleri ile ailenin seferber olduğu Elif Aras ve çocukları günlerdir bulunamıyor. Aynı gün doktora gelen ailenin üç ferdi 12 gündür kayıp. Otuz yaşındaki Elif Aras’ın babası Cemal Kaya, kızının çok saf olduğunu kolay yönlendirilip kandırılabilecek yapıda birisi olduğunu belirterek, görenlerin insaniyetlik namına emniyet güçlerine haber vermelerini istedi.

İddialara göre, 19 Ekim günü eşi Ahmet Aras ile devlet hastanesinden döndükten sonra bir pastanede çay içerken koca Ahmet Aras, kısa bir süreliğine işyerine gitmek için ailesinin yanından ayrıldı. Döndüğünde ise eşini ve iki kız çocuğunu bulamadı. Eşini aradığında eşinin telefonuna ulaşılamadığını gördü. Ahmet Aras, bunun üzerine hemen güvenlik güçlerine haber verdi. Ancak on iki gündür bir haber alınamıyor.

 

Günlerdir perişan bir vaziyette olan aile güvenlik güçlerinden Elif ve kızlarının bir an önce bulunmasını bekliyorlar.

Aile, görenlerin güvenlik güçleri ile 0 535 787 38 78 numaralı telefona haber vermelerini istedi.

 

Okunma 309 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...