Güven Gazetesi

deneme 

Pzt01222018

Çarşamba, 08 Kasım 2017 16:54

Uzman Doktor Emre Aydın’a Teşekkür Ziyareti

Rahatsızlığından dolayı Iğdır Devlet Hastanesi Noroloji servisinde yattıktan sonra iyileşerek taburcu olan Iğdır Gazeteciler Derneği Başkanı Aydın Deniz, kendisini tedavi eden Uzman Doktor Emre Aydın’a çiçekle teşekkür etti.

 

 Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr Nevruz Erez’in makamına giden Deniz, Noroloji Uzmanı Emre Aydın’ın hastanede yattığı esnada kendisine özel ilgi ve alaka gösterdiği için teşekkür etmek istediğini  belirtti. Uzman Doktor Emre Aydın’ın başhekimliğe davet edilmesinin ardından Deniz, ”Rahatsızlanarak geldiğim Iğdır Devlet hastanesine yatırıldıktan sonra Emre bey, benimle özel olarak ilgilendi. Kendisine teşekkür etmek istedim. Aslında doktorlar bizim sağlığımız için var. Doktorlara saldırmayı bırak, yan bakmak bile kimsenin haddi değil. Doktorlarımız, Iğdır’da 200 bin, çevre ile birlikte 250 bin nüfusa hitap edip onların sağlığına kavuşması için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben Emre Bey’e yaptığı insancıl davranışlardan dolayı teşekkür ederim” dedi.

  Uzman Doktor Emre Aydın da yaptığı açıklamada, ”Bende Aydın beye, gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ederim. Bizler vatandaşa sağlık hizmeti vermek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Aslında biz kimseye özel bir muamele yapmıyoruz. Her hastamızın şifa bulması bizim için çok önemlidir. Bir hastaya özel, diğerine genel davranma gibi bir çalışmamız olmaz. Ancak Aydın Bey, hizmetimizden etkilenmiş. Kendisine bende teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

  Daha sonra Aydın Deniz, yanında getirdiği çiçeği Iğdır Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı İsmail Aras ile birlikte Uzman Doktor Emre Aydın’a takdim etti.  

 

Okunma 201 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...