Güven Gazetesi

deneme 

Pzt01222018

Perşembe, 09 Kasım 2017 15:18

Emniyet Müdürlüğünden 10 Kasım Mesajı

Iğdır Emniyet Müdürlüğü, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle mesaj yayınladı. 

 

Emniyet Müdür Vekili Mustafa Işık tarafından yayınlanan mesajda, “Iğdır Emniyet Müdürlüğü olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Milli Mücadele’de ülkemizin bağımsızlığı uğrunda hayatını feda eden kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran duyguları ve rahmet ile anıyor, onların manevî huzurlarında aziz hatıralarını saygı ile yâd ediyoruz. 

Ecdadımızın bizlere emanet olarak bıraktığı devletimiz, kuruluşundan itibaren büyük bir hızla gelişmeye devam etmektedir. Tarihin her evresinde devletimizi parçalamaya, yok etmeye çalışanlar karşısında, ihanetlere, isyanlara ve her türlü kirli oyuna rağmen birlik olmayı başarmış bir milletin mensupları olarak, bugün de hiçbir güce boyun eğmeyeceğimiz çok iyi bilinmelidir. Atatürk’ün ilke ve inkılapları ile hiç sönmeyecek bir meşale misali aydınlattığı uygarlık yolunda, biz de bugün üzerimize düşen sorumlulukların bilinciyle kararlı ilerleyişimizi sürdürmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük devlet adamı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 79. yıldönümünde saygı, şükran ve minnetle anıyoruz” denildi. 

 

Okunma 110 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...