Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

Perşembe, 09 Kasım 2017 15:18

İl Müdürü Özkan Yolcu’dan 10 Kasım Mesajı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Özkan Yolcu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle mesaj yayınladı.

 

Yolcu mesajında, “Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 79. yılında şükran ve saygıyla yâd ediyoruz.

Askeri yetenekleri ve devlet adamlığı vasıfları ile çağının en önemli liderlerinden olan Atatürk, tarihe, insanlığa ve mazlum milletlere örnek olmuş bir önderdir. Türk ve dünya tarihinde derin izler bırakan bir liderin aramızdan ayrılışı da milletimiz için büyük bir kayıp olmuştur.

Milletçe, Türkiye Cumhuriyetini çağdaş dünyanın güçlü bir devleti olarak O’nun işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaştırmanın azim ve kararlılığını yüreğimizde taşıyoruz.

Bağımsızlık savaşımızın önderi, eşsiz kahraman Atatürk, daima Türk Milleti’nin gönlünde yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları ve istiklal savaşımızın kahraman şehit ve gazileri hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 79. yılında bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Ruhu şad olsun” dedi.

 

Okunma 147 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...