Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

Perşembe, 30 Kasım 2017 18:23

İl Milli Eğitim Müdürü Okulları Geziyor

              Iğdır İl  Milli  Eğitim  Müdürü  Mesut Murat Aydoğdu, her gün en az 2 okulu gezerek öğretmen ve idarecilerle bir araya gelip sorunları dinleyip çözüm buluyor.

 

                 Iğdır İl  Milli  Eğitim  Müdürü  Mesut Murat Aydoğdu, 125. Yıl Anadolu Lisesine giderek okulda   incelemelerde bulundu.

                Okul  Müdürü Mehmet Şentürk, müdür yardımcıları Gökhan Buzkan ve Turgay Tabaru  tarafından karşılanan Aydoğdu,  okul  hakkında  bilgi  alarak derslere girdi ve  öğretmenlerle  bir  araya  geldi.

             Sınıfta öğrencilere sorular soran Aydoğdu öğrencilere derslerine çalışmalarını söyleyerek, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Çok iyi yetişmeniz lazım. Ülkemize ileride hizmet edeceksiniz. Bayrağınızı ve vatanınızı sevin. Her işin başı sevgidir” dedi.

               Öğretmenlerin  sorun  ve  isteklerini  dinleyen Aydoğdu, öğretmenlere  mesleklerinde  karşılaşacakları  zorluklar  karşısında  yılmamalarını, azimle  çalışmaları  gerektiğini  anlatarak, “Öğrencilerimizi YKS  sınavına en iyi şekilde hazırlayalım. Iğdır her alanda kendini aşmış bir ildir. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek konusunda size büyük iş düşüyor. Bunu hep birlikte başaracağız. Bunun için çocuklarımıza vatan, millet, bayrak, demokrasi, cumhuriyet sevgisini aşılayacağız. Onları her türlü hain fikirlerden uzak tutacağız. Hepinize başarılar diliyorum“ dedi.

 

Okunma 97 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...