Güven Gazetesi

deneme 

Sal01232018

Salı, 12 Aralık 2017 08:18

Setur Duty Free'den Iğdır'a Yeni Mağaza

Setur Duty Free, Ardahan ve Iğdır'da bulunan sınır kapılarında açtığı 4 yeni mağaza ile büyümesini sürdürüyor.

 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında yaklaşık 15 bin metrekarelik alanda, 19 bölgede gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği yapan Setur Duty Free, yeni açtığı mağazalarıyla birlikte toplamda 44 mağazaya ulaşmış oldu.

 

Ardahan'da bulunan Çıldır Aktaş sınır kapısında ve Iğdır iline bağlı Dilucu sınır kapısında 2017 Ekim ayında açılan yeni sınır kapısı mağazaları, her iki bölgede de giriş ve çıkış olmak üzere 100'er metrekarelik alan üzerine kuruldu.

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Setur Duty Free'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arzu Bozkurt Atalay, "Setur Duty Free olarak ülkemizin dört bir yanında, en zorlu coğrafyalarda dahi var olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnanıyorum ki Kars ve Iğdır'da açtığımız yeni mağazalarımızla birlikte sahip olduğumuz hizmet kalitesini bu bölgelere de taşıyacak ve bölge ekonomisinin vazgeçilmez bir parçası olmaya devam edeceğiz. Kara sınır kapılarımıza olan yatırımlarımız devam edecek." ifadelerini kullandı.

 

Gürcistan'a açılan Ardahan Çıldır Kapısı ve Nahçıvan'a açılan Iğdır Dilucu Kapısı'nda çikolata, parfüm, içki ve tütün kategorilerinde ürünler, Setur Duty Free'nin hizmet anlayışıyla satışa sunulmaya başladı.

 

Okunma 408 defa

Resim Galerisi

Güncelleniyor...